Ogłoszenia i materiały dla członków Akademii Red Hat Politechniki Lubelskiej dostępne są na platformie moodle: https://moodle3.cs.pollub.pl/course/view.php?id=713

W dniu 27.10.2021 r. nasza uczelnia została włączona do programu pilotażowego Akademii Red Hat w ramach, którego możliwe jest realizowanie kursów zdalnie w wirtualnych laboratoriach firmy Red Hat.


Istotne ogłoszenia (szczegóły na platformie moodle):

25 października 2023r:
Członków Akademii Red Hat zachęcam do utworzenia pełnego profilu studenta w portalu pracy Red Hat Academy Talent Network (profil można również ustawić jako nieaktywny, jeśli zajdzie taka potrzeba). W oparciu o taki profil firmy szukają pracowników i praktykantów.
Nawet jeśli nie szukasz teraz pracy, posiadanie pełnego profilu jest pomocne. Można zobaczyć, czego szukają pracodawcy i rozeznać się, jakie inne umiejętności warto nabyć, aby zwiększyć swoje szanse na rynku pracy. Można na bieżąco aktualizować swój profil i decydować, czy ustawić swój profil jako aktywny, czy nieaktywny.
Więcej informacji na moodle.

10 października 2023r:

Uruchomiłem zapisy na kursy:
DO101 – Introduction to OpenShift Applications 4.6 i
DO180 – Red Hat OpenShift Administration I – Managing Containers and Kubernetes 4.12.

31 marca 2023r:
Red Hat Training and Certification oferuje bezpłatne powtórne podejście do egzaminów indywidualnych i wstępnych (w tym preliminary, na które cześć osób otrzymała darmowe vouchery). Kandydaci będą uprawnieni do bezpłatnego powtórnego podejścia do tego samego egzaminu, jeśli nie zdadzą egzaminu za pierwszym podejściem, co zwiększy szansę na uzyskanie tytułu Red Hat Certified Professional.
Free Retakes Red Hat Exam

3 listopada 2022r:
Pierwszych 1000 studentów, którzy uzupełnią swój profil Red Hat Academy Talent Network, otrzyma bezpłatny kupon egzaminacyjny na egzamin wstępny z Red Hat System Administration I.
Free exam voucher for a Preliminary Exam in Red Hat System Administration I
Free Red Hat Acacemy Voucher Exam

24 października 2022r:
Zamieść swoje CV w ofercie firmy Red Hat:
RHA Talent Network